Nabízí polyaspartický systém UV REZIST 100% ochranu proti UV záření 
a proto barevny zůstavají stalé. Na rozdíl od standartních epoxidových pojiv tomu tak boužel není.

I když používáme ve standartním epoxidovém pojivu ty nejlepší UV stabilizátory, přirozenou vlastností epoxidových pryskyřic je postupné žloutnutí vlivem UV záření. Se změnou barvy přichází po letech degradace pojiva a následně jeho úbytek ve svrchní vrstvě plochy kamenného koberce. Z tohoto důvodu je pak nutné standartní epoxidový koberec přetírat po 2-4 letech (dle zatížení a míry expozice UV záření) revitalizačním nátěrem REVITAL KK. 

Doporučujeme zvolit pojivo UV REZIST, jehož cenna je o trochu navýšena ale už se nemusíte o nic dál obávat. S UV REZIST budete mít garantovánou stálou barevnost i u sněhově bílého mramoru na terase. Stejně tak nedochází k degradaci vazeb pojiva. Mezi další výhody pojiva UV REZIST patří aplikace již od 0°C, pochozí zatížení je možné již po 4h od aplikace a revitalizace je nutná po daleko delší době než u kamenných koberců se standartním pojivem.

Důležité informace o kamenném koberci UV REZIST:
  1. Na slunci nezežloutne ani nedegraduje
  2. Není ho třeba přetírat z důvodu opětovného zpevnění
  3. Cennově vychází víc než standartní epoxidový koberec, ale zase ušetříte na nutné revitalizaci, která se přetírat na standartních epoxidových kobercích vždy po 2-4 letech .
  4. Aplikace již od 0°C, pochozí již po 4h.

Návod ke stažení

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.