7 důvodů proč vybrat Kompozitní síť ORLITECH ® MESH

By | Nezařazené

Je to skvělá náhrada za tradiční ocelovou výztuž.

1) Novinka na českém trhu

Firma ORLIMEX CZ získala, mezi prvními v ČR, stavebně technické osvědčení k prodeji ,,Kompoziční materiál z čedičových vláken“. Mezinárodně označení je BFRP. Tento materiál je adekvátní náhradou jako výztuha betonové konstrukce místo oceli.

Kompletní certifikace pro český trh

Certifikát výrobku a stavebně technické osvědčení potvrzují kvalitu. Lze použít jako náhradu nad standardní kari sítě , Ø drátu je 4-6 mm.

2) 7x lehčí a pevnější v tahu než ocel

Díky nízké hmotnosti je se sítí Rockmesh velmi snadná manipulace. Velkou výhodou je dokonalá pevnost v tahu. Tím se stává síť praktickou na použití pro všechny druhy podlah. Zejména pro ty, které jsou určeny pro podlahové vytápění. ROCKMESH materiál tvarově nereaguje na teplotní změny.

3) Jednoduché zpracování a manipulace

Každá role je široká cca 80 cm a dlouhá až 30 bm. Díky kompaktnímu balení a snadnému dělení (nůžky na plech), lze ušetřit velké množství času při pokládce a manipulaci. Sítě jsou vhodné i do prostoru, protože jejich překrytí je minimální.

4) Odolné vůči korozi a UV záření

Čedičové vlákno zaručuje 100% odolnost vůči korozi a UV záření. Nemění své mechanické vlastnosti, nezpůsobuje degeneraci betonu a až trojnásobně prodlužuje jeho životnost.

5) Jedinečné uplatnění v zemědělských stavbách

Jako jediná síť je odolná vůči močovině, chemickým a agresivním látkám. Je použitelná při výstavbě betonových silážních jam, koryt a podlah.

6) Elektricky a magneticky nevodivá

Síť ROCKMESH je imunitní vůči elektrickému proudu. Nepohlcuje statickou energii a propouští radiové vlny. Nachází se ve využití při výstavbě a rekonstrukci nemocničních, letišních, vojenských a telekomunikačních objektů.

7) Nízké náklady na dopravu

Kvůli nižší hmotnosti a objemu množství v jenom balení (cca 22 m2) jsou mnohem nižší náklady na dopravu a vykládku. Nevyžaduje použití jeřábu a tím se zkracuje přesun i doba montáže. To vše přispívá k velkým finančním úsporám.

Možnost využití kompozitních sítí:

A – Pozemní a inženýrské stavitelství:

Posílení betonových konstrukcí
Výztuha betonových stěnových a sendvičových panelů (desek)
Zesílení betonových podlah, cihelných a kamenných zdí budov
Posílení a hlavně ODLEHČENÍ monolitů a konstrukčních prvků

B – Průmyslová výstavba:

Výztuha průmyslových podlah
Posílení vodních děl a pobřežních konstrukcí
Výztuha sádrových, anhydritových podlah a výrobků

C – Silniční stavitelství:

Výztuha silničních desek, dálnic a letištních ploch
Výztuha mostů a mostních konstrukcí
Zpevnění silničních a železničních svahů
Oplocení a nekorodující zábrany
Kompozitní sítě také nacházejí dobré uplatnění a využití v občanské výstavbě, ve výstavbě čistíren odpadních vod, agresivním a vlhkém prostředí, zemědělství a chemicky náročných provozech.

Weber od 16. 9. 2019 spouští časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály.

By | Novinky

Za chytrou omítku = Chytrou Autokameru!

Objednejte v termínu od 16. 9. do 16. 10. 2019 vybrané chytré omítky Weber s dodáním na jedno prodejní místo a získejte chytrou autokameru.

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 16 nebo 36 nebo 76 ks kbelíků chytrých pastovitých omítek v termínu od 16. 9. do 16. 10. nakupující získá značkovou autokameru.

Prodejní akce je časově omezená, na rozdíl od nadčasové kvality chytrých omítek Weber.

Proč chytré omítky? Protože odolávají!

Pastovité omítky s jedinečnými vlastnostmi díky moderním technologiím, které zaručují, aby byla fasáda stále čistá, pevná a dlouhodobě krásná a pro investora bezproblémová. Díky použití chytrých omítek se mnohonásobně snižuje riziko tzv. „zelenání fasád“

Chytré akční omítky Weber:

  1. weberpas extraclean active: samočisticí úprava, fotokatalytický efekt, dýchá
  2. weberpas aquaBalance: stále suchá a čistá, živé a neblednoucí barvy, s vlákny, proto pevná a odolná
  3. weberpas extraClean: odpuzuje vodu a nečistoty, obsahuje ochranné kapsle proti řasám, v tradičních oblíbených odstínech

Do akce se započítává pouze ucelený nákup jednoho typu omítky, jedné barvy, a jedné zrnitosti na jedno závozové místo.

Pravidla a bližší informace o chytrých omítkách o této časově limitované akci nás kontaktujte na 777 779 921 nebo nás navštivte zde.

Ahoj, vytvořily jsme nový web pro náší prezetaci.

By | Novinky

KMKzelezarstvi.cz

Bylo na čase oprášit staré kody a obnovit naší kulturu v KMK, kde to žije a máme co říct k tomu co děláme a jak nám to jde.

Pro ty co nás neznají, jsme rodinný prodejci stavebních a železářských materiálu, která má 28 letou tradici na trhu. Zajisťujeme dodání materiálu, profesionální podpora při výběru materiálu pro vaší stavbu.